Neohodnoceno

Těhotenský polštář 4v1 - choco

Univerzální polštář od značky POOFI je dokonale promyšlený a nabízí hned několik využití!

Těhotenský polštář 4v1 má stejně jako každý polštář Poofi nastavitelnou výplň a přizpůsobuje tvrdost polštáře individuálním potřebám.
Potah polštáře lze snadno sundat a vyprat.

Jedná se o výrobek určený k dlouhodobému používání, který bude skvělým pomocníkem v těhotenství, tím ale jeho využití zdaleka nekončí!

Těhotenský polštář:
v rozloženém stavu je polštář dostatečně velký, aby poskytoval pohodlný spánek již od prvních týdnů těhotenství. Jeho tvar se dokonale přizpůsobí těhotenskému bříšku a umožní vám zaujmout pohodlnou odpočinkovou polohu, uvolnit svaly a zmírnit tlak na páteř nejen během spánku, ale i když si chcete pohodlně sednout. Je příjemné se k němu přitulit.

Kojící polštář:
Když se listy na konci svážou dohromady, vznikne z polštáře velký a dobře stabilizovaný polštář na krmení. Můžete jím krmit i dvojčata. Kvalitní výplň použitá v polštáři poskytuje dítěti pevnou oporu, nepropadá se.
Polštář si můžete nasadit tak, že si ho uvážete kolem pasu nebo si ho dáte přes hlavu - jako záchranný pás :). 

Hnízdo pro novorozence:
Polštář je dodáván s prostěradlem, po jehož nasazení se polštář promění v útulné hnízdečko pro novorozence.
Díky potahu leží dítě jako v houpací síti, jeho tělo je rovnoměrně podepřeno a neopírá se o zem, takže zůstává v neutrální poloze,

Lehátko pro starší děti/Mantinel k posteli:
polštář mohou používat i děti, které se poprvé pokoušejí udržet samostatnou polohu vsedě. Polštář poskytuje bezpečnou oporu pod zády i vysoko na bocích. Nebo jej můžete využít jako mantinel od chladné stěny u postele dětí.

 

Skladem
2 790 Kč / ks
oranic těhotenský polštář hnízdečko pro miminko
Novinka slevový kód "holiday10"

Univerzální polštář NEST by Poofi
Chráněný vzor (přihláška patentu P.440533)
Jedná se o promyšlenou kombinaci: mateřský polštář, kojící polštář, lehátko pro kojence a prostěradlo do postýlky.

Velikost:
27x163 cm

Hmotnost:
0,9 kg

Složení:
Potah: 100% organická bavlna
Výplň/podšívka: hypoalergenní silikonová vlákna (křížem krimpovaná)
Organická bavlna je pěstována ekologicky, tj. přirozeně, bez umělých hnojiv a chemických postřiků. Její vlákna jsou silnější a hladší, takže příze je na dotek jemnější. Mezi vlákny je větší proudění vzduchu, takže organická bavlna je hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku alergiků nebo novorozenců.

Péče / praní:
Polštář se snadno udržuje v čistotě a má snímatelný potah. Polštář i potah lze prát v pračce na 40 °C. Řiďte se symboly na štítcích výrobků.

Certifikáty:
Tento výrobek je vyroben z certifikované organické příze, je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Všechny materiály použité ve výrobcích POOFI mají certifikát Oeko Tex Standard 100 třídy 1 (schváleno pro přímý kontakt s pokožkou novorozence).

Balení:
Polštáře jsou zabaleny v praktickém, opakovaně použitelném obalu na kufry vyrobeném z fólie neobsahující ftaláty.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)