O nás

mceclip0

Mumma.cz je online obchod, který nabízí kompletní řešení při výběru dětského nábytku, atrakcí do pokojíčku

personalizovaných svítících dekorací, které novopečení rodiče ocení nejen jako noční světlo při přebalování nebo krmení, ale budou i krásnou první dekorací pro miminko.

svítící balónek

Tento dlouholetý nápad a sen jsem se rozhodla zrealizovat po narození svého syna, kdy jsme zařizovala pokojíček a přála si mít pro něj něco originálních z kvalitních materiálů v nadčasovém designu.

Proto v našem katalogu naleznete také roztomilé a stylové houpačky pro děti nebo hračky inspirované Montessori.

Tehdy pro mě bylo velmi náročné se v nabídce zorientovat a najít produkty, které se k sobě dokonalé hodí a navíc splňují mé požadavky jako použití přírodních materiálů, kvalitní zpracování, pastelové barvy a to všechno nejlépe na jednom místě.

Momentální trendem, který mě osobně velmi oslovil, jsou tématické pokojíčky v lesním stylu, kde nesmí chybět stromy, lesní zvířátka a další dekorace, pokud si budete přát i vy svým dětem přenést atmosféru lesa přímo do pokojíčku určitě si přijdete na své, protože v nabídce naleznete Teepee s přírodou a zvířátky.

Inspirovat se můžete i v kategorii samolepek na stěnu .

Mumma Teepee stromy les forest

Při výběru produktů, které vám Mumma.cz nabízí, využívám nejen svou dosavadní rodičovskou zkušenost, ale také obrovské nadšení pro koncepční řešení hraček a doplňků pro děti, které je nadchnou a zároveň vytvoří krásný domov.

Novinkou je set dětského nábytku , která ocení jak děti tak rodiče, protože jej složité bez jediného šroubku a vydrží opravdu hodně dětské pozornosti, je nerozbitný :)

nábytek a hračky ze dřeva pro děti

Domácnost s dětmi nemusí být plná plastových hraček a barevného chaosu, jde to i minimalisticky a v souladu s přírodou.

Velice ráda vám poradím s výběrem a případnými dotazy.

S láskou k dětské radosti,

Adéla

info@mumma.cz

+421 777 152 037

Mumma.cz