Neohodnoceno

Teepee stan NEW COLLECTION

Dětský teepee stan - útočiště pro malé dobrodruhy!

Zapomeňte na tradiční playmats a hračky. Představujeme Vám dětský Teepee stan, místo, kde se vaše děti mohou stát malými dobrodruhy, aniž by opustily bezpečí vašeho domova.

Stan je dokonale bezpečný a snadno sestavitelný. Představte si radost vašich dětí, když se budou moci schovávat, číst, hrát si nebo dokonce si zdřímnout ve svém vlastním teepee. Nejen že budou mít svůj vlastní prostor pro hru a relaxaci, ale také se budou moci cítit jako malí dobrodruzi vlastním domovem.

Stan je vyroben z kvalitních, měkkých a odolných materiálů, které jsou přátelské k pokožce. Je navržen tak, aby vydržel i tu nejdivočejší hru. Navíc jeho atraktivní design a neutrální barvy se skvěle hodí do jakékoliv dětské místnosti.

Dětský teepee stan přináší radost, dobrodružství a nekonečnou zábavu pro vaše děti, a zároveň vám poskytne klid s vědomím, že si vaše děti hrají v bezpečí.

 

Skladem - expedice do týdne
2 490 Kč / ks
Kategorie: Teepee stany
dětský stan do pokojíčku
Novinka

Benefits:
1. Bezpečný a snadno sestavitelný - Teepee stan je navržen s ohledem na bezpečnost a jednoduchost sestavení. 
2. Podpora kreativity a fantazie - Stan poskytuje ideální prostor pro hru, čtení, odpočinek nebo dokonce siestu. Podporuje kreativitu a fantazii vašich dětí.
3. Kvalitní materiály - Stan je vyroben z kvalitních, měkkých a odolných materiálů, které jsou přátelské k pokožce vašich dětí.
4. Estetický design - S jeho atraktivním designem a neutrálními barvami se stan skvěle hodí do jakékoliv dětské místnosti.
5. Nekonečná zábava- Teepee stan je místem pro nekonečnou zábavu a radost. Je to místo, kde vaše děti mohou být malými dobrodruhy v pohodlí vašeho domova.

Balení obsahuje:

4 tyče, stabilizátor

plachtu stanu, měkkou hrací podlahu, prostorný koš na hračky, 4 polštáře (srdce, mráček, kolečko, čtverec), girlandu)

vyrobeno v Evropě!