44 hodnocení

Dětská dřevěná skluzavka BIG

 

Skluzavka je oblíbená a vyhledávání dětská atrakce, kterou si nyní mohou užít i za nepříznivého počasí v pohodlí svého pokojíčku a zabavit se tak klouzáním, které tak milují na venkovních hřištích.

Dřevěnou dětskou skluzavku od Mumma.cz si určitě hned oblíbí. Díky stabilní konstrukci ji můžete snadno přenést do místnosti nebo na zahradu, kde si děti právě chtějí hrát.

Velmi důležitá je pro nás BEZPEČNOST - skluzavka má proto vyšší bočnice, je tak přizpůsobena pro bezpečné klouzání, k dřevěné Mumma skluzavce doporučujeme naše čtvercové suché bazénky s míčky https://www.mumma.cz/bazenky-s-micky/

které jsou nejvhodnější pro dojezd skluzavky.

KVALITA je dalším významným kritériem, proto jsou všechny MUMMA dřevěné produkty vyráběny v Evropě z kvalitních a certifikovaných materiálů.

 

Každý rodič ví, jak je těžké udržet děti zabavené, to se vám hravě podaří, když budou mít ve svém pokoji tuto krásnou dřevěnou skluzavku.

Tento atraktivní produkt vhodný pro děti je v Evropě ručně vyráběn lidmi, kteří dobře vědí, co děti chtějí.

Vaše děti si tak užijí hodiny zábavy na této odolné, stabilní skluzavce vyrobené z netoxických dřevěných materiálů.

0% plastu

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
4 390 Kč / ks
Kategorie: Skluzavky

Šířka: 43,5 cm

Výška: 90 cm

Výška sedu: 66 cm

Délka skluzu: 93 cm

Délka při rozložení: 122 cm

Použitý materiál: dřevěná překližka (šířka 1,8 cm - boky, schůdky), plocha skluzavky je z MDF desky, která je považovaná za plnohodnotnou alternativu masivního dřeva

Nosnost: 35 kg

Součástí balení je veškerý spojovací materiál, pro sestavení skluzavky budete potřebovat křížový + torxový bit. 

Ke každé skluzavce skvěle doladíte i čtvercový bazének s míčky v pastelových tónech z naší nabídky produktů, případně montessori houpačku se kterou skluzavka tvoří krásný set!

Používejte pouze za dozoru dospělých.